Kamila Klimkiewicz

 

 

 

Klimkiewicz_Kamila_s

 

 

 


Dietetyk, Psychodietetyk, Technolog żywności, Pedagog

 

Uczestniczka wielu szkoleń, konferencji oraz seminariów naukowych z zakresu dietetyki, żywienia, produkcji żywności oraz systemów jakości.

 

Czerpie satysfakcję i zadowolenie z możliwości niesienia pomocy ludziom w walce z nadwagą i otyłością, dolegliwościami związanymi z chorobami cywilizacyjnymi, uświadamiając, że zmiany zaczynają się nie od rozpisania diety, ale od zmian zachodzących w naszej psychice – wyznaczenia celów i wytworzenia motywacji.

 

Tworząca i prowadząca warsztaty, szkolenia, wykłady z zakresu ekoturystyki, zmian nawyków żywieniowych i prawidłowego żywienia oraz współpracująca w realizacji turnusów odchudzających na terenie ośrodków i sanatoriów pomorza zachodniego.

 

Swoją wiedzę pogłębiałam na studiach podyplomowych z zakresu Psychodietetyki i Pedagogiki oraz na szkoleniach, kursach, seminariach naukowych z zakresu żywności, żywienia oraz systemów jakości (zdobyłam m.in certyfikaty: Certyfikat SGS – Quality Management System Auditor / Lead Auditor Training Course, Certyfikat DEKRA – Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001, Certyfikat TÜV – „Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001: 2000, oraz „ Audytora Wewnętrznego Systemu HACCP”).