Gala Ernst&Young Przedsiębiorca Roku

| Nagrody | Brak komentarzy do Gala Ernst&Young Przedsiębiorca Roku

26 listopada odbyła się Gala Ernst&Young Przedsiębiorca Roku,

konkursu międzynarodowego, promującego najlepszych przedsiębiorców na świecie. Joanna Dudziak jest tegoroczną uczestniczką tego prestiżowego konkursu. Zgłoszenie DiP przeszło szczegółową weryfikację zgłoszenia i w sierpniu tego roku gościliśmy komisję z Warszawy.

 

Co roku (w tym Monte Carlo) z ponad 60 krajów biorących udział w konkursie, wyłonieni zostają najlepsi z najlepszych. Jury, niezależne od EY, podejmuje decyzję o wyborze najlepszego przedsiębiorcy, biorąc pod uwagę takie aspekty jak: przedsiębiorczość, strategia, działalność międzynarodowa, innowacyjność oraz relacje z pracownikami i otoczeniem. Tak ustalone kryteria – identyczne we wszystkich krajach – dają przedsiębiorcom z całego świata równe szanse w rywalizacji o zwycięstwo.

 

EY Przedsiębiorca Roku jest bowiem inicjatywą mającą na celu wyróżnienie człowieka – przedsiębiorcy, wizjonera, lidera, a nie jego firmy. W tym roku transmisję Gali można było obejrzeć w TVN 24 Biznes. Gala odbyła się na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec.

 

Więcej o konkursie na https://przedsiebiorcaroku.pl/o-konkursie/


Brak Komentarzy

Zostaw Komentarz