Anna Sitarska

 

 

 

Anna Sitarska

 


Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego ( Pedagogika Ogólna) oraz studiów podyplomowych Dydaktyka Medycyny Ratunkowej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

 

Od zakończenia studiów doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy z dziećmi i młodzieżą (Szkoła Podstawowa) głównie metodami outdoorowymi, jako Instruktor Rekreacji Ruchowej oraz jako Organizator i Kierownik Placówek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży. W 2003 założyła Centrum Szkoleniowe, które do dzisiejszego dnia prowadzi organizując Aktywne Kursy i Szkolenia Pierwszej Pomocy. Wiedzę medyczną rozwija w OSP „Gryf” jako strażak/ratownik i Instruktor Emergency First Responce.

 

Trenerka umiejętności miękkich oraz twardych sprzedażowych, która z zamiłowania dzieli się wiedzą i sama dokształca ( ukończona Akademia Trenera; obecnie Podyplomowe Studia Trenera Biznesu Collegium Balticum). Szkoleniowiec organizacji pozarządowych. Od 8 lat w międzynarodowej korporacji sprzedażowej jako Menadżer Sprzedaży, dlatego śmiało mówi o sobie „Trener – Praktyk”.