Anna Grygorcewicz

 

 

 

 

 

 

Anna_Grygorcewicz_new

 

 


Konsultant i Trener biznesu, Coach systemowy PCC International Coach Federation

 

Absolwentka specjalizacji Zarządzanie Biznesem oraz studiów podyplomowych z zakresu nowoczesnych technik zarządzania firmą i kształtowania relacji z Klientami. Facylitator Team Coaching International, Partner Career Coach i FRIS Style Myślenia oraz wykładowca i promotor na studiach podyplomowych dla menedżerów.

 

Pracuje w podejściu systemowym z liderami i zespołami w obszarze przywództwa, rozwoju kompetencji menedżerskich, komunikacji, sprzedaży i budowania zespołów oraz wprowadzania coachingowej kultury organizacyjnej wspomagającej efektywność biznesu Klienta.

 

Uczestnicy doceniają ją za praktyczny aspekt przekazywanej wiedzy i ćwiczonych umiejętności, co wynika z doświadczenia na stanowiskach kierowniczych oraz praktyki trenerskiej. Na sali szkoleniowej przepracowała ponad 2150 godzin a w coachingu menedżerskim i zespołowym 1250 godzin.

 

Trenerstwo oraz coaching jest zajęciem, które wyzwala w niej dodatkowe pokłady energii oraz pozwala realizować misję życiową.

 

Jako executive coach wspiera właścicieli i liderów, którzy czują się przeciążeni pracą i chcą odnaleźć  skuteczny styl zarządzania, by wspólnie z zespołem osiągać zamierzone rezultaty. Pomaga podejmować śmiałe decyzje, spotkać się ze swoimi myślami, wybrać to co najlepsze i przekierować na działania, by pójść do przodu i odnaleźć entuzjazm i przyjemność z pracy.